Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı izle

Adını Feriha Koydum 37. Bölüm izle Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı izle Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Adını Feriha Koydum 37. Bölüm Fragmanı izle Adını Feriha Koydum 38. Bölüm Fragmanı izle Adını Feriha Koydum Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Adeta bir Türkiye gerçeğinin anlatıldığı dizide, pırıltılı Etiler dünyasının gölgesinde yaşayan bir kapıcı ailesinin, hayatla imtihanına yer veriliyor.

Dizide, ailesiyle beraber yaşadığı bodrum katından hayallerinin dünyasına seçkin bir üniversiteyi burslu olarak kazanması ile giren Ferihanın ve ailesinin hayatı ve başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Kapıcının güzel kızı kendi dünyasından çıkıp, yarattığı yalan dünyanın prensesi olacaktır. Ne var ki, bir genç kızın küçük pembe bir yalan üzerine inşa ettiği yeni dünyası ailesini de çevresindeki herkesi de yutacak ve anne kızın gerçek hayatla mücadelesi adım adım geri dönüşü olmayan bir savaşa dönüşecektir.

Adını Feriha Koydum 37. Bölüm ÖZETİ; FERİHA VE EMİR BARIŞIYOR MU?

Zehra ve Ömerin gidişi kapıcı dairesini hüzne boğarken Ferihayı annesinin yokluğunda zor günler beklemektedir. Cezası biten Emir okula geri döner. Emir ve Levent arasındaki gerilim tırmanırken, Feriha ve Emir arasında ise duygusal gerilim yükselir. Karşı karşıya geldikleri her an yeni bir hesaplaşmaya dönüşür. Seher, Cansuların evinde çalışmaya başlarken bir yandan da Zehranın ardından evde kendi düzenini kurma peşindedir. Leventin hayatında biri olduğundan şüphelenen ve çok acı çeken Sanem ise, otelde hiç beklemediği tanıdık bir yüzle karşılaşır. Öte yandan, Feriha ve Mehmet annesiz ilk doğum günlerini geçirmenin burukluğu içindeyken, Ferihaya yapılan kötü bir sürpriz Emiri de Leventi de çileden çıkarır. Feriha ve Emirin okulda bir kez daha karşı karşıya gelmesi herkes için şok olurken, sonunda buzlar eriyecek midir?

Adını Feriha Koydum 37. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.