Amasya Sesli Sohbet

Dünya ve Türkiye içerisine hizmet veren sesli sohbet platformumuzun Amasyalı kulanıcılarımız için özel açılmış olan amasya sohbet odasına hoşgeldiniz.Amasya sohbet odası içerisinde bir çok kullanıcımız sesli görüntülü sohbet etmeye devam ediyor.

Eskiden günümüze kadar varlığını sürdüren sesli siteler en popüler günlerini yaşamaktadır.Ücretsiz ve üyeliksiz hizmet veren ilk bu sohbet platformlarıdır.Bir çok sitede karşınıza üyelik sorunu çıkartılmaktadır.İşte üyelik almassanız kulanıcılarla mesajlaşamazsınız gibi.Bizim sitemiz için bunlar tamamiyle birer hayal ürünüdür.Hiç bir şeyi kısıtlamıyoruz diyen bu tarz siteler,aslında kullanıcıların konuşma özgürlüğünü kısıtlamaktadır.

Yuregininsesi seslisohbet sitemize giriş yaparken internet explorer tarayıcısını kullanmanız gereklidir.Üst kısımda bulunan sesli chat girişi yazılı resim sizi panele eriştirmektedir.Daha sonra bir rumuz girişi yaparak ve active x denetimini kurarak canlı kullanıcılarla çoklu ortamlar içerisinde veya birebir olarak sohbete başlayabilirsiniz.

 

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.