Amiral gemisi Oppo Find X5 Pronun canlı görüntüleri ortaya çıktı

Arka panel tasarımı ile 2022nin en özgün akıllı telefonlarından biri olacak Oppo Find X5 Pronun canlı görüntüleri yayınlandı. Amiral gemisi model Hasselblad imzalı kamera sistemiyle geliyor.

Son günlerde gündemi olukça meşgul eden Oppo Find X5 Pronun canlı görüntüleri internete sızdırıldı. Arka panel tasarımına bakılırsa cihaz 2022nin en özgün amiral gemilerinden biri olacak. Zira akıllı telefon üreticilerinden ana kamera tasarımı konusunda bu kadar cesurca yaklaşım pek görmüyoruz.

Metalik renkle karşımıza çıkan Oppo Find X5 Pronun arka panelinde Hasselblad yazısı var. Bu da kamera sisteminde Hasselblad uzmanlarının dokunuşunun olduğunu gösteriyor. Bu açıdan cihazın kardeş marka tarafından piyasaya sürülen OnePlus 10 Pro ile benzerlik taşıdığını söyleyebiliriz.

Oppo Find X5 Pro neler sunacak?
Oppo Find X5 Pronun arka kamera ünitesinde, 50 megapiksel çözünürlüğe sahip iki Sony IMX766 sensörün (geniş ve ultra geniş açılı) yanı sıra 13 megapiksel telefoto kamera görev yapacak. Cihazın diğer özellikleri konusunda da bazı bilgiler var.

Akıllı telefon 120 Hz yenileme hızı ve 2K çözünürlük sunan 6.7 inç OLED ekran taşıyacak. Ayrıca 80W kablolu, 50W kablosuz şarj özellikli 5.000 mAh pil, Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ve MariSilicon X NPU işlemci biriminden de bahsediliyor.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.