Android 12 Beta 3.1 güncellemesi yayınlandı Üç ciddi sorunu gideriyor

Teknoloji

Android 12 Beta 3.1 güncellemesi yayınlandı: Üç ciddi sorunu gideriyor Google, Android 12nin üçüncü beta sürümündeki sorunları gideren bir güncelleme yayınladı. Android 12 Beta 3.1, kullanıcıların canını sıkan üç büyük kararlılık sorununu düzeltiyor.

Arama devi Google son olarak Android 12 işletim sisteminin üçüncü beta sürümünü yayınlamıştı. Ancak Beta 3te kullanıcıların canını sıkan oldukça ciddi kararlılık sorunları vardı. Şirket yaşanan problemleri çözmek için ufak bir güncelleme yayınladı.

Android 12 Beta 3.1 güncellemesi kullanıcı arayüzünün çökmesi, arka planda çalışan uygulamaların sık sık kapanması ve akıllı telefonu yeniden başlattıktan sonra önyükleme döngüsünde takılıp kalması sorunlarını düzeltiyor. Sadece 738 KB boyutunda.

Android 12 Beta 3 kullanıcıları alacak
Google hali hazırda Android 12 Beta 3ü yüklemiş olan kullanıcıların yakında sistem güncellemesini almaya başlayacağını söyledi. İşletim sisteme yönelik bir sonraki güncelleme Ağustos ayı içerisinde yayınlanması planlanan Android 12 Beta 4 olacak.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.