Apple Vision Pronun üretim sürecini gösteren bir video yayınlandı

21.01.2024
74
Apple Vision Pronun üretim sürecini gösteren bir video yayınlandı

Apple Vision Pro’nun üretim sürecini gösteren bir video yayınlandı Apple kısa süre önce ön siparişe açtığı karma gerçeklik gözlüğünün üretim sürecini gösteren bir video yayınladı. Vision Pro isimli cihazın ilk partisi kısa sürede tükenmişti.

Apple, YouTube kanalında Vision Pro karma gerçeklik gözlüğünün üretim sürecini gösteren kısa bir video yayınladı. Görüntüler, cihaz ve bileşenlerinin modern, yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılarak üretildiğini gözler önüne seriyor.

Videoda, süreçlerinin büyük bir kısmının makineler tarafından otomatik olarak gerçekleştirildiğini görüyoruz. Ancak bazı aşamalarda hala insan müdahalesine ihtiyaç duyulduğu ortada. Otomasyon, üretim sürecinin daha düşük maliyetli, daha hızlı ve daha güvenilir olmasına katkı sağlıyor.

İlk parti anında tükendi
Vision Pro için ön siparişler 19 Ocak’ta başladı. Karma gerçeklik gözlüğünün fiyatı 3.499 dolardan başlamasına rağmen tüketicilere sunulan ilk parti neredeyse anında tükendi ve teslimat tarihleri 2 Şubat’tan Mart ve hatta Nisan ayına sarkmaya başladı.

1: Ne Gemiler Yaktım 8
2: Kirli Sepeti 17
3: Teşkilat 93
4: Yargı 80

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.