Arka Sokaklar 16. sezonu ile 17 Eylül de Kanal D de

Dizi Haberleri

Arka Sokaklar 16. sezonu ile 17 Eylül de Kanal D de Türk televizyon tarihinin 16 sezondur devam eden, en uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar, 17 Eylül Cuma akşamı 595inci bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

Arka Sokaklar dizisinin, yeni sezon tanıtımı büyük ilgi gördü. Olay yeri inceleme temasıyla oyuncuların göründüğü tanıtım, dizinin takipçileri arasında beğeni topladı.

Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile cuma akşamlarına damgasını vuran Arka Sokakların başrollerini; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu paylaşırken, dizide Yiğitcan Ergin, Ela Yörüklü, Tunç Oğuz, Gizem Terzi gibi başarılı isimler de rol alıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon Oğuz Peçe ve Deniz Çatalbaş da dahil oldu.

Yapımcılığını Erler Film in üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul un yazdığı Arka Sokaklar, 595 inci bölümüyle 17 Eylül Cuma saat 20.00 de Kanal D de.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.