Arka Sokaklar 500. Bölüm Yeni Fragmanı Seyret 21 Aralık Cuma

Arka Sokaklar 500. Bölüm Yeni Fragmanı Seyret 21 Aralık 2018 Cuma Arka Sokaklar 500. Bölüm Fragmanı izle Arka Sokaklar Son Bölüm Fragmanı kanald

Arka Sokaklar 499. Bölüm özeti;
Gizemli bir adam Ivanayı tabuta koyup yirmi saatlik oksijen tüpüyle baş başa bırakmıştır. Ivana için İgor isimli müşteriyle alışveriş yapılmaktadır. Ekibimiz istihbarattan aldığı bilgi doğrultusunda İvanayı kurtarmak üzere harekete geçer. Ivananın oksijen tüpü bitmeden kurtarılması gerekmektedir.

Nazike güne gittiği sırada Meryem isimli, genç yaşta kocasını kaybetmiş bir kadınla tanışır. Kadını içten içe Hüsnüye yakıştırır. Meryem mahallede çantasını kapkaççıya kaptırır. Hüsnü kapkaççıyı yakalar ve Meryeme çantasını teslim eder. Kadın Hüsnüye müteşekkirdir. Meryem, Nazikeye tabağını getirmeye geldiğinde, Hüsnüyle tekrar karşılaşırlar. Tesadüfler Hüsnü ve Meryemi bir araya getirmektedir.

Selin ve Mesut, nikah için gün almaya karar verirler. Nikah dairesinde başlarına gelmeyen kalmayacaktır. Mesut acaba nikah işinden vaz mı geçecektir?

Arka Sokaklar 499. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.