Arka Sokaklar 501. Bölüm Fragmanı Seyret 28 Aralık Cuma

Arka Sokaklar 501. Bölüm Fragmanı Seyret 28 Aralık Cuma Arka Sokaklar dizisi 501. Bölüm Fragmanını izle Arka Sokaklar Son Bölüm Fragmanı yeni kanald

Arka Sokaklar 500. Bölüm özeti
Hüsnülerin mahallesine Meryem isimli bir kadın taşınır. Zeliha ve Tekin, Meryemden hiç hoşlanmamıştır. Meryemi, babalarını baştan çıkarmaya çalışan bir tehlike olarak görmektedirler. Nazike, Hüsnü ve Meryemi yakıştırır ve arayı bulmaya çalışır.

Rızanın göreve iade yazısı gelmiştir. Artık mesleğine dönebilecektir. Arif Müdür, İl Emniyet Müdür Yardımcısı olmuştur. Yerine de Engin Müdür atanmıştır.

Selin ve Mesut evlilik hazırlıklarına başlamıştır. Mesut sürekli arıza çıkarır ve önüne gelenle kavga etmeye başlar. Selin gelinlik bakarken Mesut da damatlık provası yapar. Ancak bu sefer de terziyle ters düşer.

Adem madde bağımlısıdır ve uyuşturucu krizine girdiği anda karısı Kamileyi acımasızca döver. Kamile komşuların şikayetiyle hastaneye kaldırılır. Doktor Ebru hastanede yeni çalışmaya başlamıştır ve Kamileyle kendisi ilgilenir. Adem beklenmedik şekilde yaşamını yitirir. Ona eskiden uyuşturucu temin eden Şabana ulaşılır. Şaban, Ademe uyuşturucuyu Nizamın temin ettiğini söyler. Hakan Şabanla birlikte Nizamın yanına gitmeye hazırlanır. Emniyetten aldıkları parayla uyuşturucu takası yapacaklardır. Hakanın hayatı ciddi şekilde tehlikededir.

Elif isimli ressam, evinde ölü bulunur. Ekibimiz katili bulmak için bütün ipuçlarını değerlendirir.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar 500. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.