Arka Sokaklar 604. Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 19 Kasım Özeti

arka sokaklar

Arka Sokaklar 604. Bölüm Fragmanı izle kanald Arka Sokaklar 604. Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 19 Kasım Özeti

Arka Sokaklar 604. Bölüm özet,Müfettiş İdilin istihbarattan edindiği bilgi ve Mesut ile Selinin yaptığı araştırma sonucunda elde edilen deliller, cinayeti işleyenin İkbal adında bir göçmen olduğunu gösterir.

MESUT VE İDİL ÖLDÜRÜLEN KAĞIT TOPLAYICISI İLE İLGİLİ ARAŞTIRMA YAPMAYA BAŞLAR…

Mesut, Selin ve müfettiş İdil izbe bir sokakta öldürülen kağıt toplayıcısı Javid üzerine araştırma yapmaya başlar. Javid’in ülkemizdeki tek yakını, Türkiye’ye göç etmeden önce ülkesinde hakimlik yapan Kadim’dir. Kadim ile görüşen Mesut bir sonuç elde edemez.

Müfettiş İdil’in istihbarat’tan edindiği bilgi ve Mesut ile Selin’in yaptığı araştırma sonucunda elde edilen deliller, cinayeti işleyenin İkbal adında bir göçmen olduğunu gösterir. Derinleştirilen araştırma ile İkbal’in çeşitli suçlar işleyen bir örgütün parçası olduğunu ve bu örgütün liderinin Samir olduğu anlaşılır. Samir ve İkbal’in asıl hedefinin Javid olduğuna inanmayan Mesut ve İdil, ekipten affını isteyen Cemal’in yardımı ile soruşturmayı derinleştirir.

ENGİN’İN ESKİ ŞEFİ MUHAMMER AĞIR YARALI OLARAK HASTAHANEYE KALDIRILIR…

Emekli polis Muhammer’in ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılması haberini alan Engin, eski şefinin başına ne geldiğini öğrenmek için olayı soruşturmaya başlar. Muhammer’in telefon kayıtlarından ulaşılan numara bir kız öğrenci yurdundan sinyal verir. Soruşturma için yurda giden Engin, yurt güvenliklerinin cesetleri ile karşılaşır. Yurtta görevli diğer güvenlik Davut ise ortadan kaybolmuştur. Tüm deliller suçlunun Davut olduğunu işaret eder. Ekip, işlenen cinayetlerin ve Muhammer’in yaralanmasının şüphelisi olarak Davut’un peşine düşer.

ALEXANDRA, İSTANBUL TURUNDA SAHTE TAKSİCİ TARAFINDAN DOLANDIRLIR…

Arda görevdeyken İstanbul’u gezen Alexandra, bindiği taksinin şoförü tarafından dolandırılır. Alexandra’yı dolandıran şoför aynı zamanda taksiyi çalmış olan bir suçludur. Arda ve ekibimiz, Alexandra’yı kurtarmak için harekete geçer.

METİN, LATİF’İN MANDIRASINDA ÇALIŞMAYA DEVAM EDER…

Türkiye’ye dönmek için eşi Asiye’yi ikna eden Metin, Latifin mandırasında çalışmaya devam eder. Mandıraya gelen restoran zinciri sahibine büyük bir satış gerçekleştirir.

Arka Sokaklar 604. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.