Aşk 101 benzeri gençlik dizileri

Aşk 101 benzeri gençlik dizileri Netflix Türkiyenin orijinal yapımı Aşk 101 merakla beklenen 2. sezon ile geri dönüyor, bizler de seveceğiniz gençlik dizilerini listeledik.

24 Nisan 2020de gösterime giren Aşk 101, gençlik dizileriyle arası iyi olanlar tarafından beğenildi. Bir grup deli dolu lise öğrencisinin, tayini çıkan öğretmenlerinin okuldan gitmemesi için yaptıkları yaramazlıkları konu alan seri toplamda 8 bölümden oluşuyor.

İkinci sezon onayı alan ve çekimlerinin geçtiğimiz aylarda tamamlandığı açıklanan Aşk 101in yeni sezonu özellikle genç kesim arasında büyük merak uyandırdı. Heyecanlı bekleyiş sürerken, izlemek isteyebileceğiniz Aşk 101 benzeri popüler gençlik dizilerini sizler için listeledik.

Aşk 101 benzeri gençlik dizileri
Control Z
Baby
Atypical
Elite
Trinkets
Extraordinary you
Gilmore Girls
1. Control Z
Bir hacker Meksikadaki listede tüm öğrencilerin sırlarını ifşa etmeye başlar. İyi bir gözlemci olan Sofia ise bu gizemli bilgisayar korsanının kimliğini açığa çıkarmaya çalışır. Anonim hacker, daha fazla öğrencinin sırlarını ifşa etmeye devam eder. Ama bu, beklenenden büyük sonuçlar doğurur.

aşk 101 benzeri diziler
2. Baby
Romanın varlıklı kesimlerinden iki genç kız, ailelerinden ve okul arkadaşlarından sıkılarak şehrin yeraltı dünyasına kapılır ve çifte hayat yaşamaya başlar. Ayrıcalıklı bir özel okulda öğrenci olan atlet Chiara, asi okul arkadaşı Ludovica ve yeni gelen gizemli çocuk Damianoyla beklenmedik bir bağ kurar.

aşk 101 benzeri diziler
3. Atypical
Otizmli genç, kız arkadaş edinmeye karar verip daha fazla bağımsızlık istediğinde tüm ailesini kendi benliklerini keşfedecekleri içsel bir yolculuğa çıkarır. Kız arkadaş bulmayı kafasına koymuş olan Sam, çevreden aldığı tavsiyeleri denemeye koyulur.

aşk 101 benzeri diziler
4. Elite
Elite, işçi sınıfından gelen üç İspanyol gencin kendi okullarının yanması üzerine özel bir kolej olan Las Encinasda tanıştığı zengin arkadaşlarıyla aralarındaki sınıf çatışmasını konu alıyor. Gençlerin birbirlerine karşı gösterdiği megaloman davranışlarının cinayete yol açmasıyla işler sarpa sarıyor.

5. Trinkets
Annesinin ölümünün ardından yeni bir eve ve liseye alışmaya çalışan Elodie, eski alışkanlıklarına geri dönüp Tabitha ve Moe ile rekabet eder. Yas tutan genç, hırsızlık bağımlılarının destek toplantısında yeni lisesinden iki sınıf arkadaşıyla karşılaşır ve onlarla bağ kurar.

6. Extraordinary you
Gerçek olmayan bir dünyada sadece sıradan bir yardımcı karakter olduğunu fark eden bir genç, kaderini değiştirmek için kolları sıvar. Eun Dan-onun gerçekliğe dair bildiğini sandığı her şey, kütüphanede gizemli bir çizgi roman bulmasının ardından altüst olur.

SDNShiftdelete.net

7. Gilmore Girls
Bağımsızlığına düşkün bekar anne Lorelai, hazırcevaplıkların havada uçuştuğu bir ortamda, iyi bir üniversiteye gideceği belli olan yetenekli kızı Roryyi yetiştirir.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.