Aşk ve Ceza 56. Bölüm Fragmanı izle

Aşk ve Ceza 56. Bölüm izle Aşk ve Ceza 56. Bölüm Fragmanı izle Aşk ve Ceza 56. Bölüm izle Aşk ve Ceza 56. Bölüm Fragmanı izle Aşk ve Ceza Son Bölüm izle

Doğru bildiğin yolda yalnız da olsan yürüyebilir misin? Bekaretin bittiği yerde, iffet de biter mi? 25 yaşlarında bir reklam ajansında çalışan, bir hafta sonra olacak düğününün heyecanını yaşayan Yasemin, okuması için her türlü fedakârlık yaptığı nişanlısı Mehmet ile yakın arkadaşı Müjde’yi kendi yatağında yakalar. Yasemin küçük yaşlardayken ablası bir ilişki yaşamış ve kürtaj masasında ölmüştür. Ailede hem utanç hem de üzüntü yaratan bu olaydan sonra Yasemin evlenmeden önce kimseyle birlikte olmayacağına dair babasına söz vermiştir. Yaşadığı ihanet üzerine aşka, evliliğe, masumiyete inancını yitiren Yasemin, emekli öğretmen annesinin yaşadığı Bodrum’a gider. Öfke ve üzüntü içindeki Yasemin karşısına ilk çıkan erkek olan Savaş’la birlikte olur ve düşürdüğü bir kolye hariç hiçbir iz bırakmadan, Külkedisi gibi ortadan kaybolur… Aşk ve Ceza merakla beklenen yepyeni bölümleriyle Salı akşamı 20.00’de atv’de!

Aşk ve Ceza 55. BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz ve Savaş, olup biten onca şeyden, birbirlerine biriktirdikleri onca kin ve öfkeden sonra sonunda karşı karşıyadırlar. Savaş’ın uzun süredir beklediği bu karşılaşma, Yavuz için zor günlerin habercisidir!

Bu karşılaşmanın ardından Savaş, yeni planlarını uygulamaya koymakta vakit kaybetmez. Bir yandan holdingde bir toplantı yaparak Hakan’a Van’daki işleri hızlandırmaları gerektiğini bildirirken bir yandan da Yasemin’e artık hiçbir mutluluklarını, hiçbir planlarını ertelememelerini söyler.

Öte yandan YS Ajans, Yavuz’un istediği tazminat ile zor durumdadır. Ceyda çaresiz, işi bitirmelerini teklif eder ancak Yasemin kararlıdır, borç bir şekilde ödenecek ve neye mal olursa olsun Yavuz’la asla çalışılmayacaktır.

Pala iki ateş arasında kalmıştır. Bir yanda güzelliği ve dişiliği ile aklını başından alan Ceyda, bir yanda canından çok sevdiği ve incittiği için pişman olduğu çocuklarının anası Fidan… Ceyda ile yaşadıklarına bir son vermesi gerektiğini düşünen Pala, Ceyda’ya konuşmak istediğini söyler. Pala’nın sesinden bir terslik olduğunu anlayan Ceyda’nın ise yeni bir planı vardır elbette.

Hastalığının vücuduna etkileri her geçen gün biraz daha çoğalan Şahnur bir yandan bu durumu belli etmemeye çalışırken bir yandan da ailesi için yapması gerekenleri ihmal etmemenin mücadelesini vermektedir. Oğlu Savaş’ın son yaptıklarından sonra aşiret adına içi rahat olan Şahnur, evin içinde Pala ve Fidan arasında bir süredir devam eden gerginliği daha fazla görmezden gelemez.

Çiçek cephesinde ise üzüntü ve kızgınlık hâkimdir. Yavuz’un yaşadıklarından Baldar’ları sorumlu tutan Çiçek, ağabeyi ile görüşmesinin ardından deliye döner. Kendince, ona yapılan haksızlığı gün yüzüne çıkarmaya karar veren Çiçek aşiret ileri gelenleri ve avukatlar ile görüşür. Bu görüşmelerin sonunda Çiçek’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Nazan’ın yaşadığı büyük dram tüm aileyi yasa boğarken, tüm bunlardan habersiz olan Savaş, Yasemin, Pelin ve Hakan, akşam dostları tarafından verilecek bir parti için hazırlanmaktadırlar. Bu partide Yasemini bekleyen büyük bir sürpriz vardır!

Aşk ve Ceza 56. Bölüm Fragmanı izle

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.