Aşkın Tarifi Dizisi 6. Bölüm Sesli Fragmanı Kanald Özeti Youtube izle

Aşkın Tarifi

Aşkın Tarifi 6. Bölüm Fragmanı izle 12 temmuz 2021 pazartesi Aşkın Tarifi Dizisi 6. Bölüm Sesli Fragmanı Kanald Özeti Youtube izle

Nişan gecesinde yaşananlardan sonra, iki tarafta da dengeler değişmiştir. Fırat ve Naz, birbirlerine dair duygularını içlerinde tartarken; Fıratın Taylanı alt etme ve esas yüzünü ortaya çıkarma isteği, daha da alevlenmiştir. Fıratın, durmaya niyeti yoktur. Taylanı alt etmek için, tüm ekip birlikte bir plan yaparlar. Taylan da Fıratı hayatlarından tamamen çıkarabilmek için, onun bir açığını aramaktadır. Bunun içi de Atilayı görevlendirir. Atilanın atacağı adım, yeni gelişmelerin habercisi olurken, ortalık daha da kızışacaktır. Sultan, Fıratın kebapçının borcunu üstlenmesi nedeniyle, vicdan azabı çekmektedir. Kendince, Fıratın yükünü hafifletmek isterken; hiç beklemediği yerde ve zamanda alacağı bir haberle, Sultan da bambaşka bir yola gireceğinden habersizdir.

Nazın bir arkadaşıyla, restoranın mutfağında yapmayı planladığı dergi çekimi, beklenmedik bir şekilde, büyük bir organizasyona dönüşür. Fırat ve Naz, birlikte bir televizyon programına katılırlar. Fırat, bu fırsatı değerlendirerek, Nazla baş başa kalır ve Taylanla ilgili kararlarını sorgulamasını ister. Ancak Fırat, Taylanın onun için büyük bir sürprizi olduğundan habersizdir. Fıratın Nazla ilgili kaderi; artık Taylanın iki dudağının arasındadır. Fırat, Taylana teslim olacak mıdır?

Aşkın Tarihi yeni bölümleri ile her Pazartesi Kanal Dde.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.