Başarılı bilim kurgu filmi Blade Runnerın dizisi geliyor

Dizi severlere güzel haber: Başarılı bilim kurgu filmi Blade Runnerın dizisi geliyor Sinema dünyasının en popüler ve en başarılı film serisi olan Blade Runnerın dizisi için çalışmalar çoktan başlamış. İlk filmin de yönetmeni olan Ridley Scott açıkladı.

Philip K. Dickin Androidler Elektrikli Koyun Düşler mi? adlı romanını temel alan, sinema dünyasının en popüler filmlerinden birisi olan Blade Runner için güzel bir haber paylaşıldı.

Blade Runnerın Dizisi Geliyor
Geçtiğimiz günlerde Alien dizisi hakkında konuşmak için röportaj veren Ridley Scott, konuşma esnasında Blade Runner dizisini de duyurdu. Hatta duyurmakla kalmayıp çalışmaların çoktan başladığını ve ilk bölümünün senaryosunu çoktan yazdıklarını söyledi. Ne yazık ki Ridley Scott, proje hakkında bir detay paylaşmadı.

Bu projede şüphesiz en çok oyuncu kadrosu ve bütçesi merak ediliyor. Her iki Blade Runner filminin de oyuncu kadrosu ve özellikle görselliği muhteşemdi. Ayrıca bu dizinin filmler ile bir bağlantısı olup olmayacağı da yine merak edilenler arasında. Umuyoruz yakın zamanda proje ile ilgili daha fazla detay öğrenebiliriz.

Şu anda Netflix üzerinde Blade Runnerın ikinci filmi olan Blade Runner 2049u bulabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde ise Blade Runnerın animesi olan Blade Runner: Black Lotus hulu da yayınlanmıştı.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.