Battlefield tarzındaki 3. Dünya Savaşı temalı oyun küllerinden doğuyor

Teknoloji

Battlefield tarzındaki 3. Dünya Savaşı temalı oyun küllerinden doğuyor: World War 3 2018 yılın erken erişime açılan ancak olumsuz yorumlara maruz kalan World War 3 küllerinden doğuyor. Birçok oyuncu desteğin kesildiğini düşünürken yeni bir video ile oyunun yenilikleri tanıtıldı.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini The Farm 51in Üçüncü Dünya Savaşı temalı Battlefield tarzındaki oyun World War 3, 2018in son aylarında çıkışını yapmıştı. Ancak ne yazık ki oyun birçok hata barındırıyordu ve oyuncular istediği içeriği bulamamıştı.

Sonrasında ise oyunun satışları durduruldu ve hali hazırda satın alanlar için ücretsiz etkinlikler düzenlendi. Bu sırada geliştirici ekip oyunu düzelteceklerini ve yeni bir oyun haline getireceklerini söyledi. Bu açıklamadan bir süre sonra oyundan haberler kesildi ve birçok insan oyunu beklemeyi bıraktı. Geliştirici eklip de bu esnada daha çok diğer oyunları Chernobylitee odaklanıyor gibiydi. Geçtiğimiz günlerde ise oyun ile ilgili uzun zaman sora ilk kez bir paylaşım yapıldı.

İlginizi ÇekebilirAvatar AMDnin DLSS benzeri teknolojisi FSR, büyümeye devam ediyor: 4 farklı oyun, Unity ve Unreal Enginee eklendi
World War 3 Yenilenmiş Haliyle Dönüyor
Geçtiğimiz günlerde oyunun yeni güncellemesi için bir video paylaşıldı. Bu videoda oyunun yeni versiyonunda olacak yenilikler detaylandırıldı. Her şeyden önce oyunun yeni halinde haritalar daha gezilebilir veilginç bir hale getirilecek. Oyuna bazı silah ve hareket animasyonları ekleniyor. Yeni hareket sistemi ile birlikte oyuna sprint, tırmanma, engellerin üzerinden atlama ve kayma gibi hareketler elden geçiriliyor. Son olarak oyuna karakter özelleştirme seçeneği de ekleniyor.

Ne yazık ki bu yenilikleri getirecek olan güncellemenin çıkış tarihi açıklanmadı. Ancak önümüzdeki oyun ile ilgili daha fazla bilginin paylaşılacağı açıklandı. Oyunun yeniliklerini tanıtan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.