Bedava Canlı Sesli Sohbet Odaları

Bedava Canlı Sesli Sohbet Odalarına hoşgeldiniz..
Yaşadığınız şehirde ve Dünya’nın bir çok yerinden katılan kişiler ile sesli sohbet etme fırsatını kaçırmayın!!! Üyelik işlemleri kesinlikle ücretsiz olup, isteyen herkes kısa bir süre içinde üye olabilir. Odalarımıza ilk defa giren kişiler ufak bir active x denetimini yüklemek zorundadırlar. Activex, kesinlikle bilgisayarınıza zararlı hiç bir içerik içermez. Örneğin; msn’de tanımadığınız kişilerden dosya ve resim kesinlikle kabul etmeyiniz. Dünya genelinde yapılan araştırmalara göre; en fazla zararlı içerik yayılımı msn yoluyla olmaktadır. Sistemimiz kesinlikle güvenli bir sistem olup, günün belirli saatlerinde virüs taramasından geçmektedir.

Neden sesli sohbet?

Umarım azda olsa neden bu sistemin tercih edilmesini anlatabilmişimdir. Yazdığım yazılarda geçen özellikler bir çok site için geçerli değildir!!! Ne yazık ki bir çok sesli sitede zararlı içerikler olabilmekte, sohbet kalitesi düşük olabilmektedir. Özellikle son senelerde açılan seviyesiz odalar, insanların ahlak yapısını ve kutsal saydığı değerleri sarsmaktadır. Seviyesiz olan sitelerden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

En seviyeli ve dürüst arkadaşlık kurmanın mekanı YuregininSesi iyi sohbetler diler…

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.