Bedava Chat Sohbet

Ülkemizde her geçen gün internet kullanıcıları artıyor. Bu nedenle bazı yeni internet kullanıcısı bilgisayar başına geçince sohbet, chat, muhabbet, arkadaş arama gibi sitelere ve mirclere illaki giriyor.

Tabi bu yeni hevesli kullanıcılar ya aldatmaca kişiler tarafından yada sistemlerın kız diye yolladığı botlar kullanıcıyı son derece mutlu ediyor. Son zamanlarda hacklenme olayları artıncada veya yahu benim msnmi veya nickimi çalmışlar yahud üyeliğimi almışlar gibi yakınmalar başlıyor. E kardeşim neden bukadar abaza gibi saldırıyorsunki arkadaş bulucam edasına ve bilmediğin yüzlerce sitelere giriyorsun haliyle virüsleri trojenleri kapıyorsun sonrada çalınıyor buldunmu bayan arkadaşı. Ama gerçektende bazı siteler var onlara diyecek hiç birşeyim yok işlerini yapıyorlar virüssüz ,insanları kandırmadan gerçek bir sohbet ortamı sağlıyorlar. işte ülkemizde googlede aranan sohbet ,chat ve arkadaş arama gibi kelimelerin başlıcası googlede böledir

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.