Benim Adım Melek Dizisi 64. Bölüm Sesli Fragmanı 5 Mayıs Özeti

Benim Adım Melek Dizisi 64. Bölüm Sesli Fragmanı izle 5 Mayıs Özeti çarşamba trt1

Benim Adım Melek 63. Bölüm özeti Alpay yakalanma korkusu yaşarken, Kenan Halili ikna etmeyi başarır. Olayların kontrolden çıkmasına izin vermeyen Kenan, bir yandan handakileri ve Halili Alpayı aradığına ikna ederken, öte yandan Alpayı bu beladan kurtaracağı yalanı sürdürür. Alpay kurtulma umuduyla aç susuz kilitli odalarda beklerken, Kenan elindeki avucundaki her şeyi aldığı Fundayı sokağa atma planları yapar. Fundanın şikayetini, çekmesi üstüne Kerem hapisten çıkar ancak içindeki öfke bir nebze azalmaz.

Melek ve Seyitali, Kerem için endişelenmekte, onun başına iş açmasından korkmaktadır. Kerem herkesin gözünde gördüğü bu endişeden ve içindeki acıdan kaçmak için verdiği kararla ailesini bir kez daha üzer.

Şirhan konakta ise Defne ve Ömer tayin krizini aşamaz. Defne, tüm yaşananlardan sonra Ömerin ondan utandığını ve bu yüzden gitmek istediğini düşünür. Ömer kendini Defneye doğru bir şekilde anlatabilecek mi? Çift krizi aşabilecek mi? Defne ve Kadriye kolları sıvar ve tam gaz dükkanlarında çalışmaya başlar. Dükkanın satıldığını öğrenen Funda, Kenanın eline geçmesin diye Vildaın ağzından yazdığı mektupları almaya gider. Ancak mektuplardan biri Defnenin eline geçer ve yazılanları okuyan Defne şoke olur. Mektubun gizemini çözmeye karar veren Defne çok daha büyük sorunlara sebep olacağından habersizdir.

Benim Adım Melek 64. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.