Binlerce oyun indirime girdi Steam Yaz İndirimleri başladı

Binlerce oyun indirime girdi Steam Yaz İndirimleri başladı Steamin beklenen yaz indirimleri dönemi başladı. Bugünden itibaren binlerce oyunda 8 Temmuz 2021e kadar indirim bulunuyor. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Steamin merakla beklenen indirim dönemi başladı. Her zaman olduğu gibi Steam Yaz İndirimleri yazın başlangıcı ile birlikte oyuncularla buluştu.

Türlere Göre Steam İndirimleri
Kendi Kaderinizi Çizin
İndirimde Öne Çıkan Oyunlar
Yorumlar
Özgür EroğluOyun ve Sinema Yazarı 3
Steam Yaz İndirimleri başladıTam Boyutta Gör
Steamin merakla beklenen indirim dönemi başladı. Her zaman olduğu gibi Steam Yaz İndirimleri yazın başlangıcı ile birlikte oyuncularla buluştu.

Ayrıca Bkz.Epic Gameste toplamda 150 TLlik iki farklı oyun ücretsiz oldu
İlginizi ÇekebilirAvatar Yeni Space Jam filmi Space Jam: A New Legacynin oyunu ve Xbox kontrolcüsü duyuruldu: İlk günden Game Passte
İndirimlere baktığımızda binlerce oyunun indirimde olduğunu görebiliyoruz. Buradaki sayfadan tüm indirimlerin olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. İndirimler 8 Temmuz 20:00a kadar devam edecek. Aşağıda direkt olarak indirime giren oyunların değil, indirime giren oyunların türlere göre ayrılan linklerine ulaşabilirsiniz.

Türlere Göre Steam İndirimleri
Spor ve Yarış
Rol Yapma
Bilim Kurgu ve Cyberpunk
Açık Dünya
Macera ve Basit Eğlence
Aksiyon
Simülasyon
Strateji
Korku
Anime
Hayatta Kalma
Rogue-like
Uzay
Gizem ve Dedektiflik

Kendi Kaderinizi Çizin
İndirimler dışında Steam, her zaman olduğu gibi konsept olarak da farklı bir tona gitti. KENDİ KADERİNİZİ ÇİZİN başlığı ile Steam, bir de ufak bir etkinliğe başladı. Etkinliğin detayları şöyle:

Bir kahraman olduğunuz çok açık, herkes size kahraman diyor zira. Ama ne tür bir kahramansınız? Bu seneki indirim sadece büyük indirimlerin yer aldığı sıradan bir indirim değil, bu seneki indirimde kısa hikâyelerin yer aldığı zorluklarla karşılaşacak ve er hikâyeyi bir seçim yaparak bitireceksiniz. Bu seçimleriniz de ne tür bir kahraman olacağınızı belirlemede kullanılacak. İndirimde denk geleceğiniz her on dört Kendi Kaderinizi Çizin hikâyesindeki iki farklı eylemden birini seçin ve verdiğiniz kararın hatırına hareketli bir çıkartma elde edin. Hikâyelerin hepsini tamamladıktan sonra kaderinizi yansıtan beş benzersiz rozetten birini alacaksınız. O hâlde seçim yapmaya koyulun! Bütün öğeler Yaz İndiriminin sona ereceği tarih olan 8 Temmuz 2021, TSİ 20:00den önce alınmış olmalıdır.

Buradan da etkinlik sayfasına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki galeriden de öne çıkan bazı oyunların fiyatlarını görebilirsiniz.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.