Bir Zamanlar Çukurova 16.Bölüm Fragmanı Seyret 27 Aralık Perşembe

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 16.Bölüm Fragmanı Seyret 27 Aralık Perşembe Bir Zamanlar Çukurova 16.Bölüm Fragmanını izle Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Fragmanı yeni atv

Bir Zamanlar Çukurova 15.Bölüm özeti

Züleyha, birbirlerine silah çeken Demir ve Yılmaza beni öldürün, bitsin bu kavga diye haykırınca, işler daha da çıkmaza giriyor. Öfkeden ve intikamdan gözü dönen iki adam, bu büyük karşılaşmada en acı gerçeklerle yüzleşiyor. Demir ve Yılmaz karşılaşmasının ardından, Yılmaz ortadan kayboluyor. Fekeli, Yılmazın uzun süre yokluğundan şüphelenip, adamlarına her yeri aratıyor. Bir haber çıkmayınca ise Fekeli, Yamanlarn konağını basıyor. Yılmaza Demirin zarar verdiğini düşünen Fekelinin gözü dönüyor. Onu bir anda karşılarında gören Hünkar ve Demir ise ne yapacaklarını bilemiyor. Konakta fırtına estiren Fekeli, Yılmaz için her şeyi yapmaya hazır! Şermin, Züleyha ve Yılmaz gerçeğini sonunda öğreniyor. Bu bilgiyle Hünkarı tehdit etmeye hazırlanan Şermin, umduğunu bulabilecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 15.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.