Bir Zamanlar Çukurova 25.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova 25. Bölüm Fragmanı sesli 21 mart perşembe Bir Zamanlar Çukurova 25. Bölüm tanıtımı izle Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Fragmanı atv

Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm özeti

Seni sevmediğimi bildiğin halde nasıl beni sevmeye devam edebiliyorsun?

Bir Zamanlar Çukurovada olaylar çığırından çıkıyor, tetikler çekiliyor! Büyük hesaplaşmalar ve ilk yüzleşmeler tüm Çukurovayı sarsıyor. Gazetedeki Demir Yaman ve Züleyha röportajı fırtınalar estiriyor.

Küçük konağı Yılmazın satın aldığını öğrenen Demir çılgına dönüyor ve kontrolünü yitiriyor. Demirin dizginlenemeyen öfkesinden nasibini alan da yine masum biri oluyor. Olaylar silsilesinin ardından ilk defa baş başa kalan Demir ve Fekeli yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak?

Küçük konağı Yılmaza satan Şermin geri adım atmıyor. Hünkarı karşısına alan Şermin, ateşle oynadığının farkında değil.

Kapısında bile yatsa Müjganla yüz yüze gelme fırsatını bir türlü yakalayamayan Yılmazın yeni planı ne? Tüm bu olanları Müjgana anlatma isteğiyle yanıp tutuşan Yılmaz, ne kadar ileri gidebilecek? Kendisinden köşe bucak kaçan Müjganla konuşabilecek mi?

Demir Yaman, küçük konağı geri almak için elinden geleni ardına koymayacak.

Fekeli, Hünkar, Demir ve Yılmaz ilk defa aynı

Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.