Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 128. Bölüm Fragmanı 17 Mart Seyret

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova 128.Bölüm Fragmanı. Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 128. Bölüm Fragmanı 17 Mart Seyret

Bir Zamanlar Çukurova 127.Bölüm özeti Hakan, Fikretin hayatını kurtarıyor

Yaralanan Fikreti hastaneye yetiştirmeyi başaran Hakan, yolda Çetin ve Fikretin gerçek kimliğini öğrendiğini fark eder. Züleyha, endişe içinde Hakan ve Fikretten gelecek haberi beklemektedir. Hakan sırrının Fikret tarafından öğrenilmesinden endişelidir.

Fikret, Hakanın sırrını açık etmiyor

Fikret konağa sağ salim dönünce başta Züleyha olmak üzere herkes çok sevinir. Fikret, Hakan Gümüşoğluyla ilgili bilgi bulamadığını söyleyerek Hakanın sırrını açık etmez ve hayatını Mehmet Karaya borçlu olduğunu açıklar.

Züleyha ve Hakanın evlilik kararı

Hakanla ilgili kararını veren Züleyha, Hakanla konuşur ve bir an önce evlenmeye karar verirler. Züleyha, 15 günlük bir Avrupa deniz turu bulur ve çocukları da yanına alıp Hakanla açık denizde evlenmeyi planlar. Hakan bu plana çok mutlu olur ancak iki gün sonra kalkacak gemiye binmek konusunda endişeleri vardır

Bir Zamanlar Çukurova 128.Bölüm Fragmanı

Diğer Dizi Fragmanları

Arka Sokaklar Fragman

Yasak Elma Fragman

Gönül Dağı Fragman

Kaderimin Oyunu Fragman

Sadakatsiz Fragman

Kuruluş Osman Fragman

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.