Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 21.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova 21.Bölüm Fragmanı sesli 21 şubat perşembe Bir Zamanlar Çukurova 21.Bölüm tanıtımı izle Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Fragmanı atv

Bir Zamanlar Çukurova 20.Bölüm özeti

Hani derler ya; insan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş diye.

Çukurovada tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor? Fekeli ve Demirn Yamanlar konağındaki karşılaşması tüm kirli çamaşırları ortaya dökecek olayları başlatıyor! Jandarma, Demiri tutuklamaya gelince, tüm sorular tekrar ortaya çıkıyor! Hünkar, ilk kez oğluna şüphe ile bakmaya başlıyor. Gaffur, Demir ile yaptığı işbirliğini Hünkara itiraf edebilecek mi? Hünkar, oğlunun karıştığı diğer olayları öğrenecek mi? Fekelinin masum olabileceği şüphesi iyice içini kemiren Hünkar, bir kez daha 20 yıllık sırrın kalan tek şahidi Ali Rızanın peşine düşecektir! Züleyha tam vazgeçtim derken, içini dağlayan kıskançlık ateşi ile yine karışır! Dertleşmek için Sabahttine gider ama işler karışır! Evde oğlu hastalanır ve bu bir dizi karışıklığa daha yol açar! Yılmaz ve Şermin arasındaki alışveriş nelere mal olacak? Züleyha, bir kez daha kaçmayı mı deneyecek? Hünkar ve Fekeli 20 yıllık hesaplarını ortaya dökebilecek mi? Demir, masum mu yoksa tutuklanacak mı? Çukurovada deyim yerindeyse kuşaklardır hüküm süren Yamanların sonu mu geliyor?

Bir Zamanlar Çukurova 20.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.