Bizim Hikaye Dizisi 50.Bölüm Fragmanı 6 Aralık 2018 Perşembe

Bizim Hikaye Dizisi 50.Bölüm Fragmanı 6 Aralık 2018 Perşembe Bizim Hikaye 50.Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye Son Bölüm tanıtımı

Bizim Hikaye 59.Bölüm özeti; Filizle Barış el ele tutuştuğu anda tüm dünya birleşmiş gibi üstlerine gelir. Bir yandan çocukların mutluluğu, diğer yandan Elibol kardeşlerin duruma ikna edilmesi, atölyenin soyulması, üst üste binen borçlar, terk edilen sevgililer ve eşler hepsi bir olup dağ gibi Barış ve Filizin karşısına dikilir. Ama bu kez aşklarına sahip çıkan ve ellerini bırakmamaya kararlı iki aşık insan vardır. Filiz ve Barış karşılaştıkları her sorunla birlikte mücadele etmeye kararlıdır. Filizin bu son maceraya adım atarken Barıştan aldığı tek bir söz vardır; o da bir daha asla yalan söylememesi ve çocukların zarar görmesine izin vermemesidir. Onların aşkı en zor sınavına hazırlanırken kardeşlerinin ölüm kalım savaşı verdiğinden habersizdirler.
Bizim Hikaye yeni bölümüyle Perşembe 20.00 de FOX ta

Bizim Hikaye 49.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.