Bizim Hikaye Dizisi 51.Bölüm Fragmanı 13 Aralık 2018 Perşembe

Bizim Hikaye Dizisi 51.Bölüm Fragmanı 13 Aralık 2018 Perşembe Bizim Hikaye 51.Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye Son Bölüm Fragmanı foxtv

Bizim Hikaye 50.Bölüm özeti; Filiz daha Savaşın ona çıkışının şokunu atlatamadan Hikmetin peşine koşar. Elibollar bu kez de Çiçekin eski kocasının yarattığı dehşetle başa çıkmak zorundadır ancak Çiçekin eski kocasıyla ilgili başka planları vardır. Filiz tüm bunlarla mücadele ederken bir yandan da atölyelerini batmaktan kurtarmaya çalışmaktadır. Barışın ise Nihalden kurtulmak için çok daha kestirme bir yolu vardır. Barışın Nihalden kurtulma planı Filiz ve ailesinin başını belaya sokmakta gecikmez. Nihal her hareketiyle onları bu kadar kolay rahat bırakmayacağını göstermektedir. Bu durum Filizin ailesinde de Barışa karşı çatlaklar oluşmasına neden olur. Bu sırada Filizlere gelen bir iş teklifi sonunda rahat bir nefes almalarına neden olsa da, bunun başlarına açacağı büyük beladan henüz haberleri yoktur.

Bizim Hikaye 50.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.