Bizim Hikaye Dizisi 52. Bölüm Yeni Fragmanı 20 Aralık 2018 Perşembe

Bizim Hikaye Dizisi 52. Bölüm Yeni Fragmanı 20 Aralık 2018 Perşembe Bizim Hikaye 52. Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye Son Bölüm Fragmanı . Bizim Hikaye 20 Aralık Fragmanı seyret

Bizim Hikaye 51. Bölüm özeti; Elibollar bir yandan Fikonun merdivenden ittiği çocuğun başlarına açtığı beladan kurtulmaya çalışırken, bir yandan da Kirazla uğraşmaktadır. Barışın tüm ikazlarına rağmen kendiyle ilgilenmeyi ihmal eden Filiz ise gittikçe daha çok hastalanmaktadır. Barışın hem aileyi, hem de Filizi koruma çabaları tam meyvesini verecekken, Fikoyla Kirazın başına buyruk hareketleri bardağı taşıran son damla olur ve Elibollar bu kez Filizi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Yaptıklarının bedelini ablalarını kaybetmekle ödeyecek olmanın farkına varan Elibollar, Filizin etrafında tek yürek olmuşken, bu kez tehlike bambaşka yerden gelir. Barış, Filizi neyin bu kadar hasta ettiğini anlamaya çalışırken kendini büyük bir ikilemin tam ortasında bulur.

Bizim Hikaye 51. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.