Bizim Hikaye Dizisi 55. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Bizim Hikaye 55. Bölüm Fragmanı sesli 31 ocak perşembe Bizim Hikaye 55. Bölüm tanıtımı özeti, Bizim Hikaye Son Bölüm Fragmanı fox tv

Bizim Hikaye 54. Bölüm özeti

Barışla Filiz yeni hayatlarının düzenini oturtmaya çalışırlarken, hayatlarına Barışın kardeşi olduğunu iddia eden Merve adında bir genç kız düşer. Merve, tek derdinin Servetin kızı olduğunu ispatlayıp babasının servetinden payına düşeni almak olduğunu iddia etmekte ve Barıştan yardım istemektedir. Barış, sırrını bilen bu tekinsiz kızdan o kadar kolay kurtulamayacağının farkındadır ve aralarında zoraki bir işbirliği doğar. Filiz bir kez daha sevdiği adamın hayatından gelen sorunlarla baş etmeye çalışırken, bir yandan da kendi kardeşleri ve yeni işini idare etmeye çalışır. Tüm bunların arasında Filizin kardeşleriyle ilgili ciddi bir problemi gözden kaçırması kaçınılmazdır. Nihal ise Barışın hayatta olduğunu ispatlayabilmek için gizli bir planı harekete geçirmekte gecikmez.

Bizim Hikaye 54. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.