Bizim Hikaye Dizisi 57. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Bizim Hikaye 57. Bölüm Fragmanı sesli 14 şubat persembe Bizim Hikaye 57. Bölüm tanıtımı izle Bizim Hikaye Son Bölüm Fragmanı fox tv

Bizim Hikaye 56. Bölüm özeti

Hikmetin durumunu öğrenen Filiz bir yandan kardeşiyle uğraşırken, bir yandan da Hikmeti kurtarmak için kendi başını yakan Barışın kurtulması adına çabalamaktadır. Bu son olay Barışn kimliğini saklamasını imkansız hale getirmişken, Çiçekin müdahalesiyle iş tatlıya bağlanır. Fakat Filiz, Hikmetin sakladıklarından ve işleri bu hale getirmesinden dolayı tüm aileye tavırlıdır. Sonunda Barışın da kendisinden sakladıklarını öğrendiğinde Filizin sabrı taşar ve herkese bir ders vermeye karar verir. Ancak bunun için Fikriyle işbirliği yapmış olması işlerin daha çok karışmasına neden olur. Barış ise Nihalden kurtulmak için Merveyle işbirliğine devam etmektedir. Mervenin Nihal hakkında öğrendikleri işlerin hiç de sandıkları kadar basit olmadığını ortaya çıkarır. Bu arada Hikmetn kaçırdığı çocuğun babası da, başına gelenlerin acısını Filizden çıkarmaya çalışınca işler kontrolden çıkar ve Filiz kendini büyük bir tehlikenin ortasında bulur.

Bizim Hikaye 56. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.