Bizim Hikaye Dizisi 58.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Bizim Hikaye 58.Bölüm Fragmanı sesli 21 şubat perşembe Bizim Hikaye 58.Bölüm tanıtımı izle Bizim Hikaye Son Bölüm Fragmanı fox tv

Bizim Hikaye 57.Bölüm özeti

Filiz ailesiyle uğraşmaktan bu kez o kadar da çabuk vazgeçmeyecektir. Onun yaptıkları herkesin kendisiyle yüzleşmesine neden olur. Bu sırada ailenin geçimini sağlamak için acil bir çözüm bulması gerekmektedir. Çözüm Tufandan gelir. Elibollar birlik olup mahallede yıllardır boş duran bir lokantayı işletmeye karar veriler ancak lokantanın sahibi olan Necibeyi buna ikna etmek hiç de kolay olmayacaktır. Necibenin ikna edilmesi için Fikrinin seçilmesi ise ailenin başına yeni sorunlar açmakta gecikmez. Filizler bir yandan lokantayla uğraşırken, Kirazla Fikonun krem satma işi giderek sarpa sarmaya başlar. Barış ise Nihalden kurtulmak için harekete geçer. Tüm bunların yanı sıra Filiz, Barış, Deniz ve Cemil sevgililer günü için çeşitli sürprizler hazırlamaktadır ancak hepsinin birbirlerinden habersiz yaptıkları planlar bir araya gelince ortalık birbirine girmekte gecikmez. Buna Necibe ve Fikrinin de dahil olmasıyla ortalık karışırken Fiko, Kiraz ve İsmonun başına gelen felaket herkesi dehşete düşürecektir.

Bizim Hikaye 57.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.