BÖRÜ 2039 dan ilk video geldi

BluTVnin yeni yerli yapım bilim kurgu dizisi BÖRÜ 2039dan ilk video geldi Yerli video akış platformu olan BluTVnin yeni projesi BÖRÜ 2039dan ilk video geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı. Dizi, İstanbulda yaşanan bir felaketin sonrasını anlatacak.

Daha önce 2018 yılında Börü ismi ile tanıdığımız Türk polisiye televizyon dizisinin gelecekte geçen versiyonu diyebileceğimiz BÖRÜ 2039dan ilk video geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

BÖRÜ 2039, felaket sonrası bir İstanbulda geçecek ve bilim kurgu aksiyon türünde olacak. Dizinin başında yine Dağ ve Börü yapımlarının arkasındaki Alper Çağlar bulunuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise The Cure adlı kısa filmin yönetmeni olan Ahmet Atalay olacak.

Ayrıca ilk seriden tanıdığımız yetenekli bölüm yönetmenleri Can Emre ve Cem Özüduru da yine projede yer alacak. Lincoln Jaeger ise yine dizinin müziklerini üstlenecek ancak gelecek odaklı orkestral müzikler duyacağız. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Murat Arkın ve Fatih Çetintaş gibi isimleri görüyoruz. Dizinin bahsi geçen ilk videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

BÖRÜ 2039 İlk Video

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.