Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. bölümünde Ali boks turnuvasına hazırlanıyor!

Ay Yapım imzalı Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde Ali (Kerem Bürsin) Şahinin koçluğunda Boks turnuvasına hazırlanacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümde Şahin; Ali’nin turnuvaya hazır olmadığını düşünse de oğluna güvenecek ve onu bu turnuvaya hazırlamak için sıkı bir antrenmandan geçirecek. Şahinin oldukça zor olan antrenmanından geçmek için ter döken Ali, ringde de zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya gelecek. İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. bölüm fragmanı ve detayları.

Kerem Bursin, Gürkan Uygun ve Leyla Lydia Tuğutlu ‘nun başrollerini paylaştiğı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 8. bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Heyecanla beklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde boks turnuvası düzenleniyor. Ali için büyük bir fırsat olan bu turnuva için ringe çıkmaya kararlıdır.

YENİ BÖLÜMDE İZLEYİCİYİ NELER BEKLİYOR?

Mafyanın elinden kurtulan Ali ve Derin şimdi büyük bir yol ayrımındadır. Derin ya Ali ye inanıp babasını silecek, ya da Ali’yi kaybedip eski hayatına dönecektir.

Şahin’in salonuna yeni bir boks turnuvası haberi gelir. Ali, büyük ödülü alıp borçtan kurtulmak için bunu bir fırsat olarak görür. Ancak Şahin henüz Ali’nin hazır olmadığını düşünmektedir. Ali babasına bunun aksini ispatlamak için var gücüyle çalışır. Şahin ve Ali’nin boksla ilgili girdiği iddia, gizli hayranından güller alan Nesrin’i de yakından ilgilendirmektedir.

Aslı , Ali’nin hayatında daha fazla yer almak istediğinin sinyallerini verir. Bu durum Derin’i huzursuz eder. Eleme maçı öncesi yaşananlar Ali’nin maça çıkmasını imkansız kılacak niteliktedir. Ali her şeye rağmen ringe çıkmaya kararlıdır.

Derin hiç hazır olmadığı gerçekle yüz yüze gelince O da soluğu maçın yapılacağı salonda alır. Orada karşılaştığı sürprizle yıkıma uğrayan Derin, yeni kararlar almak zorundadır.

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümü 22 Şubat Çarşamba saat 20:00’da ATV’de!

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 8. BÖLÜM ÖZETİ

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde bu hafta Mafyanın elinden kurtulan Ali ve Derin şimdi büyük bir yol ayrımındadır. Derin ya Aliye inanıp babasını silecek, ya da Aliyi kaybedip eski hayatına dönecektir.

Şahinin salonuna yeni bir boks turnuvası haberi gelir. Ali, büyük ödülü alıp borçtan kurtulmak için bunu bir fırsat olarak görür. Ancak Şahin henüz Alinin hazır olmadığını düşünmektedir. Ali babasına bunun aksini ispatlamak için var gücüyle çalışır. Şahin ve Alinin boksla ilgili girdiği iddia, gizli hayranından güller alan Nesrini de yakından ilgilendirmektedir.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.