Burak Özçivit – Fahriye Evcenin evine ramak kaldı

magazin

Burak Özçivit – Fahriye Evcenin evine ramak kaldı İki aydır eşi eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile birlikte Bodrumda tatil yapan oyuncu Burak Özçivit, önceki gün ailesiyle İstanbula döndü. Ancak çiftin Gümüşlükteki evinin etrafındaki ormanlık alanda yangın çıktı. Haberi uçaktan iner inmez öğrenen ünlü oyuncu, sitesinin bekçisinden bilgi istedi.

ATVde yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde başrol oynayan Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile iki aydır Bodrumda tatildeydi. Burak Özçivit önceki eşi ve oğlu ile İstanbula döndü.

YANGIN ŞOKU
Ancak tatili biten Burak-Fahriye çiftinin gidişinin ardından; Muğla bölgesinde yaşanan yangın olaylarına bir yenisi eklendi.

EVLERİNİN OLDUĞU BÖLGEYE GELDİ
Gümüşlük Dereköyde başlayıp Koyunbaba mevkiine doğru ilerleyen yangın kontrol altına alınmaya çalışılsa da rüzgarın etkisiyle oyuncuların da evinin bulunduğu bölgeye kadar ulaştı.

Oyuncu çiftin evinin hemen arka kısmındaki yangını kontrol altına alınsa da ara ara dumanların yükseldiği görüldü.

İSTANBULA İNİNCE ÖĞRENDİ
Uçaktan iner inmez Gümüşlükteki evinin, etrafındaki ormanlık alanda çıkan yangını öğrenen Burak Özçivit, sitesinin bekçisinden sürekli bilgi paylaşmasını istedi.

HERKES SEFERBER OLDU
Yangın Gümüşlüke inmesin diye de canla başla mücadele edildi. Karadaki ekipler iş makineleri ile yangının yollarını kapatmaya çalışırken, halkta kovalarla ormana su taşıdı.

İtfaiye ve iş makinelerinin yanı sıra, yangın söndürme uçakları ve helikopterleri peşi sıra yangına müdahale etti.

Yangın beş saat sonra kontrol altına alınsa da gece saatlerinde soğutma çalışmaları yapılamadığı için tekrardan alevlendi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI
İstanbula dönen bir çocuk babası Burak Özçivit, sosyal medya hesabı üzerinden yangının evine yakın bölümde olduğu video paylaştı, Gümüşlük, şimdi de bize geliyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun mesajını yazdı.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.