Call of Duty Vanguard resmi olarak duyuruldu İşte ilk video

Call of Duty: Vanguard resmi olarak duyuruldu: İşte ilk video Activisionın her yıl yayınladığı popüler FPS oyunu Call of Dutynin yeni oyunu Call of Duty: Vanguard resmi olarak duyuruldu. Oyundan ilk video paylaşıldı.

Yayıncılığını Activisionın yaptığı Call of Duty serisinin yeni oyunundan ilk video geldi ve Call of Duty: Vanguard duyurulmuş oldu.

Ne yazık ki paylaşılan video dışında oyundan hiçbir detay paylaşılmadı. Oyunun resmi tanıtımı 19 Ağustosta Türkiye saati ile 20:30da Call of Duty: Warzone içerisinde yapılacak. Fragman ayrı bir şekilde YouTube üzerinden de paylaşılacaktır. Ancak eğer tanıtımı oyun içerisinde deneyimlemek isterseniz o saatlerde oyunda olmanızda fayda var.

Ayrıca 19 Ağustosta Türkiye saati ile 19:30 ve 20:29 saatleri arasında Call of Duty: Warzoneun herhangi bir modunu oynayanlar Double XP, Double Weapon XP ve Double Battle Pass XPye sahip olacak. Oyun için paylaşılan ilk resmi videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty: Vanguard Duyuru Videosu

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.