Canlı Sesli Chat Görüntülü

Canlı Sesli Chat Görüntülü; Sesli görüntülü chat başlıktanda anlaşıldığı gibi hem sesli hem görüntülü chat anlamına gelmektedir.Sesli olarak sohbet ederken karsımızdakini de aynı zamanda görebilmek anlamında da kullanabiliriz.
Sesli chat sitesinde mick alıp sohbet ederken bir baskasının kamerasına tıklayarak onu görebiliyoruz.Bu özellik sayesinde sesli chat siteleri sesli görüntülü chat özelliğinide tasımaktadır.

Canlı Sesli görüntülü chat bir kişi konusurken diğer kişinin kamera acması ve konusan kişininde kamera acan kişiyi görerek sesli sohbet etmesi anlamına gelmektedir.

Speakychat javası sayesinde sesli chat siteleri canlı sesli görüntülü chat özelliği sayesinde diğer chat sitelerinden ayrı tutulmaktadır.Özellikle sesli görüntülü chat sitelerinin hızlı artışı sayesinde bir çok chat sitesi kapanmıştır.

Günümüzde varlığını sürdüren mirc ve yazılı chat siteleri, sesli görüntülü chat siteleri karsısında büyük oranda hit kayıpları yaşamaktadırlar.Çünkü insanlar artık sohbeti sadece yazarak değil; konusarak, müzik dinleterek veya karşısında ki kişiyi görerek yapmak istemektedir.

Dünyanın lider arama motoru olarak kabul edilen google den alınan verilere göre sesli görüntülü chat sitesi sayısı yaklaşık olarak 516.000 dolayındadır.

Sesli görüntülü chat sitelerinin parlayan yıldızı yuregininsesi.com sesli chat bilgi paykaşım platformu hoş sohbetler diler.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.