Çarpışma Dizisi 7. Bölüm Yeni Fragmanı 3 Ocak Perşembe

Çarpışma Dizisi 7. Bölüm Yeni Fragmanı 3 Ocak Perşembe Çarpışma 7. Bölüm Fragmanı izle Çarpışma Son Bölüm Fragmanı show tv

Çarpışma 6. Bölüm özeti;

Kadir, planını Zeynepe ve Galipe de anlatır. Bu öylesine bıçak sırtı bir oyundur ki, birinin yapacağı en küçük bir hata, herkese her şeyini kaybettirebilecek risktedir. Diğer yanda Veli de boş durmaz. Zeynep ve Galiple temas kurar. Yakupun başına silah dayadığı Cemre ölümle burun burunadır. Kerem bir fırsatını bulup, Yakupun üzerine atılır. Kerem, Cemre, Merve ve Yakupun arasında silah patlar ve ortalık kana bulanır. Zeynep, Galipe çok öfkelidir. Yıllardır içinde biriktirdiği nefreti onun yüzüne haykırırken, geçmişle ilgili itiraflarda da bulunur. Kadirin istemeden kulak misafiri olduğu bu itiraflar, inceden yüreğini sızlatır. Ve artık hesaplaşma zamanı gelmiş, Adalı harekete geçmiştir. Aynı anlarda, Kadir ile Veliyi kardeşlikten, can düşmanlığına getiren geçmişin sır dolu perdeleri de bir bir aralanacaktır.

Çarpışma Son Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.