Çarpışma Dizisi 8. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Çarpışma 8. Bölüm Fragmanı sesli 31 ocak perşembe Çarpışma 8. Bölüm tanıtımı Çarpışma Son Bölüm Fragmanı show tv

Çarpışma 7. Bölüm özeti;

Kadir, Aylini kurtarmayı başarır. Veliden de annesinin yaşadığını öğrenir. Üstelik Veli, Kadirin annesinin yerini de bilmektedir.

Velinin zorlaması ile kocası Galipin ölümünde pay sahibi olan Zeynep şoka girer. Kadir, Zeynepi şefkatle sarıp sarmalar. Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem hayatlarının akışını değiştiren o büyük kazadan sonra, ilk kez aynı masada bir araya gelirler. Bu birliktelik, onların artık bir aile olmalarının da ilk adımı olacaktır. Diğer yanda ise, Veli ile Selimin safına Demir de katılır. Adalı, Velinin bir zaafını yakalar, Aylini kurtarmak için bir plan yapar ve Velinin yerini tespit eder. Aralarında ölümcül bir çatışma çıkar ama Kadir, Aylini kurtarmayı başarır. Veliden de annesinin yaşadığını öğrenir. Üstelik Veli, Kadirin annesinin yerini de bilmektedir. Adalı öğrendikleri karşısında şoke olur. Yakup, Belma ve Demire şantajını sürdürür. Ama Belma, Yakupa bambaşka bir teklifte bulunur. Kadir ile Kerem, Yakup ve arkadaşlarıyla kendi usullerince, yumruk yumruğa hesaplaşır. Adalı ile Veli arasındaki savaşta artık ok yaydan çıkmış, devreye daha başka isimler de girmiştir. Ve Adalı, düşmanlarının, bundan sonra üzerlerine daha acımasızca geleceklerinin, onları hayatlarıyla sınayacaklarının çok farkındadır.

Çarpışma 7. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.