Cesur ve Güzel son bölümde Cesur büyük gerçeğe yaklaştı

Ay Yapım imzalı Cesur ve Güzelin dün akşam yayınlanan bölümünde, babasının mezarını açtırmak zorunda kalan Cesur, onun öldürüldüğünü çıkan raporla kanıtladı. Bölümde; Cesur, babasının katilinin Tahsin Korludağ olduğunu ortaya çıkartmak için çıktığı bu yolda bir kez daha Sühanla karşı karşıya geldi. Peki Cesur ve Güzel 16. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Ay Yapım imzalı ‘Cesur ve Güzel’in dün akşam yayınlanan bölümünde, babasının mezarını açtırmak zorunda kalan Cesur, onun öldürüldüğünü çıkan raporla kanıtladı.

Bölümde; Cesur, babasının katilinin Tahsin Korludağ olduğunu ortaya çıkartmak için çıktığı bu yolda bir kez daha Sühanla karşı karşıya geldi.

BABASININ MEZARINI AÇTIRAN CESURUN GÖZYAŞLARI!

‘Cesur ve Güzel’in dün akşam yayınlanan bölümünde Korhan’ın (Erkan Avcı) kasasında uzun yıllardır sakladığı yırtık mektup önce Cahide ardından da Sühanın eline geçti. Mektubun varlığından Cesurun yönlendirmesiyle haberdar olan Sühan, okuduğunda bir kez daha Cesurun haklı olduğuna tanık oldu.

Cesurun babasının yıllar önce Tahsin Korludağa yazdığı mektupla birlikte Cesur, babasının intihar etmediğini öğrenmiş oldu. Bu gerçekle birlikte Cesur en zor kararı verdi ve babasının mezarını açtırdı.

Mezarın açıldığı sırada gözyaşlarını tutamayan Cesurun duygusal anları ekran başındaki izleyenleri derinden etkiledi. Cesur, bölümün final sahnesinde çıkan rapor sonucunda babasının öldürüldüğünü öğrendi. Yeni bölümde Cesurun nasıl hamle yapacağı merakla bekleniyor.

Cesurun gözyaşlarına yenik düştüğü o sahne;

Yiğit Özşener izleyiciyle buluştu!

Bölümde hapishaneden nakli sırasında firar eden gizemli karakter Rızayı canlandıran Yiğit Özşener izleyiciyle buluştu.

Büyük beğeni toplayan bölümde Özşenerin yıllar sonra ekranlara dönüşü sosyal medyaya da yansıdı. Dizinin izleyenleri oyuncuya beğenileri sosyal medya mecrası Twitterda sayısız yorumla dile getirdi.

‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümünde; Cesur ve Sühan’ın aşkı fırtınalardan galip çıkabilecek mi?, Cesur, babasının ölümü ardındaki gerçeklere nasıl ulaşacak?, Rıza, Cesura yardım edebilecek mi? gibi sorular yanıt bulacak.

‘Cesur ve Güzel’in yeni bölümü, 2 Mart Perşembe saat 20:00’da star TV’de!

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.