Çukur 47. Bölüm Fragmanı izle 17 Aralık 2018 Pazartesi

Çukur 47. Bölüm Fragmanı Özeti 17 Aralık 2018 Pazartesi Show tv Çukur Dizisi 47. Bölüm Fragmanı izle Çukur Son Bölüm yeni Fragmanı seyret Çukur 2.Sezon 14.Bölüm Fragmanı

Çukur 46. Bölüm özeti; Vartolunun sırrını, Çukurdan biri öğrenecek ve Vartoluyla yüzleşecek.

Çukurun çocuklarının Karakuzuların elinde olması Yamaç ve Cumaliyi çılgına çevirecek. İkili, Metin ve Kemalle birlikte çocuklar için harekete geçerken büyük bir sürprizle karşılaşacaklar. Saadete ve oğluna kavuşabilmek için Çetoya çalışan Vartolunun sırrını, Çukurdan biri öğrenecek ve Vartoluyla yüzleşecek. Bu kişinin kim olduğu merakla beklenirken Sultan, yeniden Sultan Ana olarak Sena, Ayşe, Akşın ve Karacaya kol kanat gerecek. Bu sırada Mahsun da Senaya yakın olabilmek için yeni oyunlar oynayacak. Yamaç, Senaya kendini Fikret olarak tanıtan bu komşudan şüphelenirken, Çeto ve Mahsunla ilgili Ersoydan istihbarat alacak. Çeto için çalışanın kim olduğunu bulmadan rahat etmeyecek Cumali ise hedefine her geçen saniye daha da yaklaşacak.

Çukur 46. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.