Çukur Dizisi 52. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Çukur 52. Bölüm Fragmanı sesli 11 şubat 2019 pazartesi Çukur 52. Bölüm tanıtımı izle neler yasanacak Çukur Son Bölüm Fragmanı show tv

Çukur 51. Bölüm özeti

Çetonun, Koçovalı Ailesinin bir üyesinin karşısına çıkması, mücadelenin seyrini değiştirecek.

Koçovalılar, Yamaçın sağlığının giderek iyiye gittiğine sevinirken Yamaçın aldığı bir karar, onu yeniden tehlikeye sürükleyecek. Cumali ve Vartolu, Senanın beklenmedik bir yüzüyle karşılaşacak. Yamaçı vuranın açığa çıkacağı bu bölümde, sürpriz gerçek izleyenleri şoke edecek. Yamaç iyileşmeye çalışırken ve mahallenin gerilimine Salih ile Cumali arasındaki münasebet de eklenince Selim, dengeleri korumak adına köprü olacak. İdris, Salih ile Cumalinin arasındaki mücadelenin artık sona ermesi için iki kardeşi karşı karşıya getirecek. Komşusu sandığı kişinin aslında Mahsun olduğunu öğrenen Sena, Mahsuna yüzleşecek. Hayatına dair çok büyük bir gerçeği öğrenen Meliha ise Sultan ile karşı karşıya gelecek. Çetonun, Koçovalı Ailesinin bir üyesinin karşısına çıkması, mücadelenin seyrini değiştirecek.

Çukur 51. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.