DCnin John Cena başrollü dizisi Peacemakerdan yeni bir sahne paylaşıldı

Dizi Haberleri

DCnin John Cena başrollü dizisi Peacemakerdan yeni bir sahne paylaşıldı Suicide Squadın olumsuz eleştirilere maruz kalmasının sonucunda seriyi farklı karakterler ile tekrar başlatacak olan The Sucide Squad filminin spin-off dizisi Peacemakerdan yeni bir sahne paylaşıldı

DC evreninin önemli çizgi roman serilerinden biri olan Suicide Squadın karakterlerinden birisi olan Peacemakerın bildiğiniz gibi bir dizisi geliyor. Dizinin yeni bir sahne paylaşıldı.

Dizinin yayın tarihi 16 Ocak 2022. Dizinin ilk üç bölümü aynı anda HBO Max te yayınlanacak. Geriye kalan bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Ayrıca dizinin ilk üç bölümünün ismi ise şöyle:

A Whole New Whirled
Best Friends Never
Better Goff Dead
Peacemaker dizisinin ana odağı sizlerin de anlayabilecği gibi Peacemaker karakteri ancak dizide diğer Suicide Squad karakterlerinin de görünmesi bekleniyor. John Cena dizinin başrolünde. Dizi 8 bölümden oluşacak ve HBO Maxte yayınlanacak. Dizinin TVdeki diğer işlere göre çok daha büyük prodüksiyonlu olduğu söyleniyor.

Peacemaker Yeni Sahne

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.