Deus Ex: The Fall’ın iOS versiyonu yayınlandı

Geçtiğimiz haziran ayında iOS ve Android platformu için duyurulan Deus Ex: The Fall, nihayet Appstoredaki yerini aldı.

Deus Ex: Human Revolutionın öncesini konu alan yapım, eski bir SAS askeri olan Ben Saxonun kotrollerini mobil oyuncuların ellerine bırakıyor. Aksiyon ve RPG dinamiklerini Cyberpunk atmosferiyle mobil cihazlara taşıyan yapım kaliteli grafikleriyle dikkat çekiyor.

Mini bulmacaları ve kimi zaman gizlilik gerektiren görevleriyle saf bir FPS oyunu olmaktan Deus Ex: The Fall, dokunmatik ekranlar için özelleştirilmiş bir kontrol yapısını da oyuncuların beğenisine sunuyor. Başarılı ses unsurlarının yanı sıra, tatmin edici düzeyde bir seslendirme performansı sunan oyunun toplamda 6 saatlik bir oyun süresine sahip olduğunu da hatırlatalım. Bu arada yapımın tatmin edici bir oyun içeriği de sunduğunu da belirtelim.

Gerçek Deus Ex atmosferini mobil cihazlara taşıma iddiasıyla karşımıza çıkan Deus Ex: The Fall Appstoreda 12.99 TLlik bir fiyat etiketiyle oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda. Yapımın iOS 5 veya üzeri yazılıma sahip iPad 3, iPad Mini, iPhone 4S, beşinci nesil iPod Touch ve üzeri cihazlar için optimize edildiğini de belirtmekte fayda var. Deus Ex: The Falla Appstore üzerinden aşağıdaki market bağlantısından erişebilirsiniz. Bu arada oyunun Android versiyonu için henüz kesin bir çıkış tarihi verilmiş değil. Ancak, yakın bir zamanda yayınlanmasını bekliyoruz.

•Deus Ex: The Fall, Appstore – 12.99 TL

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.