Doksanlar 3.Bölüm Fragmanı izle 10 Temmuz Çarşamba Atv

Doksanlar 3.Bölüm Fragmanı izle 10 Temmuz Çarşamba Atv Mint Produksiyondan yeni bir dizi ‘Doksanlar’ Seksenler dizisinin de yapımcılığını üstlenen Mint Produksiyon dan yeni bir dönem dizisi daha geliyor. Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Doksanlar dizisiyle izleyiciler yeni bir nostalji yolculuğuna çıkıyor.

1990 yılında maaşlarını düşük bulan çöpçüler greve başlar ve uzun süre toplanmayan çöpler, mahallede büyük bir çöp yığını oluşmasına sebep olur. Biriken çöp yığınları için mahallelinin ne çözüm bulacağı ise merak konusudur.

Öte yandan Bekir ve Nuri küs kardeşlerin barışmaları, başta babaları Mustafa Bey olmak üzere herkesin en büyük isteğiyken, Mustafa Bey onları barıştırmanın bir yolunu bulur. Mustafa Beyin, küs kardeşleri barıştırma operasyonu işe yarayacak mıdır?

Şükran ve Nuri, Tuğba ve Mustafanın evlenince oturması için yan daireyi hazırlarken, Tuğba kayınvalidesi Şükranla aynı binada oturmak istemiyordur. Bin bir yalan Mustafanın bu duruma bulacağı çözüm ise işleri daha da çıkmaza sokar.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.