Dwayne Johnson başrollü DC filmi Black Adamın ilk bakış videosu geldi

film fragman haber

Dwayne Johnson başrollü DC filmi Black Adamın ilk bakış videosu geldi DC çizgi romanlarında önemli bir rolü olan Dwayne Johnson başrollü Black Adam filminin ilk bakış videosu paylaşıldı.

Disneyin Marvel için hazırladığı sinematik evrenin benzerini DC için de yapmaya çalışan Warner Brosun yeni DC filmi Black Adamın ilk bakış videosu paylaşıldı.

Paylaşılan video ile hem filmdeki önemli karakterlerinden görseller hem de filmden bir sahne görebiliyoruz. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

DCnin yeni filmi Black Adam, 29 Temmuz 2022de vizyona girecek. Duyuruya göre film yalnızca sinemalarda yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson (Black Adam), Sarah Shahi, Aldis Hodge (Hawkman) ve Noah Centineo (Atom Smasher), James Cusati-Moyer, Sarah Shahi (Isis) ve Pierce Brosnan (Dr. Fate) bulunuyor.

Black Adam İlk Bakış

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.