Elif Dizisi 876.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Elif 876.Bölüm Fragmanı sesli 4 mart pazartesi Elif 876.Bölüm tanıtımı izle Elif Son Bölüm Fragmanı kanal7

Elif 875.Bölüm özeti

Fikret Ovalı, Melekin davasını almayı kabul eder. Fidan ise Melek ve ona yardım eden herkese eziyet etmeyi sürdürür. Fakat zor zamanda gelen sürpriz bir ziyaretçi onun büyük bir şaşkınlık yaşamasını sağlar.

Hapisten çıkmak için tüm umutlarını yitiren Melek bir anda karşısında ünlü avukat Fikret Ovalıyı görünce çok sevinir. Melekin yaşadıklarını duyunca ona yardım etmeye karar veren avukat kolları sıvar. Keremin avukatı ise Melekin ülkedeki en güçlü avukatı yani Fikret Ovalıyı tuttuğu haberini verir. Bunun üzerine Kerem çok şaşırır ve kafasında soru işaretleri oluşur. Kıymet de bu haberi duyar ve şok olur. Hemen Mahiri arayıp konağa çağırır. Koğuşta ise Fidan, Meleke çile çektirmeye devam ederken, Çiçeke de orayı dar eder ve Meleke yapmış olduğu iyilikten dolayı Fidan onu cezalandırır. Çiçekin durumu çok ağırdır. Fidan Meleke de zulmederken, hiç beklenmedik bir şey olur. Koğuşa gelen kişi Meleki çok şaşırtır.

Elif 876.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.