Elimi Bırakma Dizisi 24. Bölüm Yeni Fragmanı 6 Ocak 2019 Pazar

Elimi Bırakma Dizisi 24. Bölüm Yeni Fragmanı 6 Ocak 2019 Pazar Elimi Bırakma 24. Bölüm Fragmanı izle Elimi Bırakma Son Bölüm Fragmanı trt1

Elimi Bırakma 23. Bölüm özeti

Minenin ailesinin eve dönmesi sebebiyle Azra, Minenin yanından ayrılmak zorunda kalır. Azra başta bir otelde kalmayı düşünse de, Feridenin ısrarlarını kıramayıp tekrar konağa yerleşir.

Azrayı Mert üzerinden tehdit edenler kim?

Bunu öğrenen Sumru, onu Cenkten uzak tutmak için yine Merti kullanmaya ve Azrayı tehdit etmeye başlar. Azrayı Mert üzerinden tehdit eden tek kişi de Sumru değildir üstelik. Azranın babasının ölümüyle ilgili açtığı davayı geri çekmesini isteyen gizemli birileri de Azraya Mertin fotoğraflarını göndererek, onu tehdit ederler.

Çelen grubun hisselerini kim satın alıyor?

Fatmanın yattığı hastaneden gelen bir haber heyecan ve umut yaratırken, Cenkin sağduyulu yönetimi sayesinde şirketteki kötü gidişat durdurulur, hisseler satılmaya başlar. Asıl önemli mesele ise hisseleri kimin aldığıdır
Elimi Bırakma 23. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.