Emlak Konut, 19 günde ilk kampanyasını aştı

Emlak Konut GYOnun 1 Şubatta başlattığı Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyasında 19 günde 2 bin 40 konut satıldı, 2 milyar liralık da ciro elde edildi.

AA

Emlak Konut GYOnun 1 Şubatta başlattığı Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyasında 2 milyar 180 milyon ciro elde edilirken, ciro bazında bir önceki kampanyadan daha başarılı olundu.

Emlak Konut GYO, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuzdaki darbe girişiminin ardından başlattığı TÜFEli Satış Kampanyasının sektörde yarattığı hareketlilik sonrası, Türkiyenin geleceği ve ekonomisine olan güvenin bir göstergesi olarak bu ayın başında da Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyasını hayata geçirdi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyası kapsamında 19 günde 2 bin 40 konut satıldı, 2 milyar 180 milyon liralık da ciro elde edildi. Emlak Konut GYOnun 15 Temmuzdan sonra hayata geçirdiği TÜFEli Satış Kampanyasında, bir ayda (1-31 Ağustos) 2 bin 405 konut satılmış, yaklaşık 2 milyar lira da ciro elde edilmişti. Böylece bir önceki kampanyada 1 ayda elde edilen ciroya 19 günde ulaşılarak TÜFEli Satış Kampanyasından daha başarılı olundu.

Emlak Konut, geçen yıl ocakta 332 adet, şubatta 424 adet, martta 444 adet ve nisanda 451 adet konut ile 4 ayda toplamda bin 651 konut satışı gerçekleştirmişti. Emlak Konutun Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyası kapsamında 19 günde ulaştığı satış rakamları, geçen yılın ilk 4 ayındaki rakamları geride bıraktı.

Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyası kapsamında Türkiyenin her yerinde konut satışı gerçekleştirilirken, birçok projede belirlenen limitlerin üzerine çıkıldı.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.