Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 120. Bölüm Yeni Fragmanı 18 Aralık Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 120. Bölüm Yeni Fragmanı 18 Aralık 2018 Salı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. Bölüm Fragmanı izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Fragmanı seyret Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18 Aralık Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. Bölüm özeti Asıl hedef İlyas

Tuncay tarafından kaçırılıp sorguya alınan Hızır Çakırbeyli, kendisine ve yeğenine yapılanların bedelini Sultana ağır ödetmiştir. Dostlarının başına gelenlere kayıtsız kalamayan Boran da ibret-i alem için sokakları savaş alanına çevirir. Sultanın işini devam ettiren her kim olursa sonunun ne olacağını açıkça görecektir. Çakırbeylilerin savaştığı düşmanların içinde en tehlikelisi olan İzzetin ise artık sabrı kalmamıştır. En büyük olma yolunda, devlet içindeki hainleri arkasına alarak Hızır ve İlyastan bir an önce kurtulmanın planlarını yapar. Tuncay, İzzetin bu planları doğrultusunda ilk iş olarak en kolay lokma olan Cengizi ağına düşürür. Meltemin açığa çıkmasına neden olabilecek bu anlaşma, yakın zamanda Alparslanın başının belaya girmesine de sebebiyet verebilir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.