Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 187. Bölüm Sesli Fragmanı 23 Mart Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 187. Bölüm Sesli Fragmanı izle 23 Mart 2021 salı Özeti Atv

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. Bölüm özeti: Hızır Çakırbeylinin aklanmak için içerde verdiği mücadelenin en büyük destekçisi eşi Ceylan Çakırbeyli olur. Eşinin de yardımıyla özgürlüğüne kavuşan Hızır Çakırbeyli, kendisine kurulan kumpasla birlikte harekete geçer. Özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz canından çok sevdiği yeğeni Alpaslanın yanına giden Hızır Çakırbeyli, vereceği mücadelede onu dimdik ayakta görmek ister. Amcasının aksine kendi planlarını yapmaya başlayan Alpaslan Çakırbeyli ise Pınarın yardımıyla iyileşmeye başlar ve bunu herkesten saklar.

Hızır Çakırbeyli ile verdiği mücadelede cephe cephe kaybeden Tuncay, ele geçiremediği masayı yok etmek için plan yapar. Selman Korkmaz ve Demirle işbirliği yapan Tuncay, bağlı olduğu şebekenin adına tüm masayı yok etmesi için İshaka talimat verir. İtibarı için her şeyi yapmaya hazır olan İdris Reis, kardeşi Demirin Tuncayla yaptığı plandan habersizdir. Abisinden gizli hareket eden Demir ise Façalı ailesinin içinde olan Selçuk üstünden oyun kurar. Demirin kurduğu oyunu fark eden Behzat Façalının hareketi ise ağır olur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.