Fringe ve Mindhunter yıldızı The Last of Us dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

Fringe ve Mindhunter yıldızı The Last of Us dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı HBOnun yayıncılığını yapacağı The Last of Us dizisinin oyuncu kadrosuna Fringe ve Mindhunterdan tanıdığımız Anna Torv katıldı. Kendisi Tess karakterini canlandıracak.

Hem PlayStationın hem de oyun dünyasının en popüler ve başarılı yapımlarından biri olan The Last of Usın dizi uyarlamasının oyuncu kadrosuna bir yeni isim daha katıldı.

Daha öncesinde Fringe ve Mindhunter gibi popüler ve sevilen yapımlarda rol alan başarılı oyuncu Anna Torv, The Last of Us kadrosuna katıldı. Kendisi ilk oyunda da gördüğümüz Joelun arkadaşı olan Tess karakterini canlandıracak. Tess ilk oyunda Joelun Ellie görevinde ona yardımcı oluyordu. Eğer oyundakine yakın bir senaryo göreceksek Anna Torvun dizinin ilk bölümlerinde önemli bir yere sahip olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dogun kreatif direktörü Neil Druckmann ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin birlikte üstlenecek. Dizinin müziklerini ise oyunun da müziklerini yapan Gustavo Santaolalla yapacak. Dizi, HBOda yayınlanacak.

The Last of Us Dizisinin Oyuncuları
Dizinin şu ana kadar belli olan oyuncu kadrosu şöyle: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene), Nico Parker (Sarah), Jeffrey Pierce (Perry), Con ONeill (Bill) ve Murray Bartlett (Frank). Oyuncuların fotoğraflarını aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

kaynak: http://dhbr.co/bD8v

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.