Galaxy Samsung Z Flip 3 ün seri üretimi başladı

Galaxy Samsung Z Flip 3 ün seri üretimi başladı Teknoloji devi Samsung, gelen bilgilere göre bu yıl içerisinde tanıtmaya hazırlandığı katlanabilir telefonlardan birisi olan Galaxy Z Flip 3ün seri üretimine başladı.

Bu ayın ilk günlerinde seri üretime girdiği iddia edilen Samsung Galaxy Z Fold 3ün ardından son olarak Galaxy Z Flip 3ün de seri üretimine başlanıldığı bildiriliyor. Şirket, olası Ağustos lansmanı için hazırlıklarını sürdürüyor.

Toplamda 7 milyon adet üretilecekler
Samsungun 2020de yaklaşık 3 milyon adet katlanabilir akıllı telefon sattığı bildiriliyor ve bu yıl şirket, piyasaya süreceği Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Flip 3 ile birlikte bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarmayı amaçlıyor.

Seri üretim hattında olan Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Flip 3, günlük 50.000-70.000 adet üretim sayısını yakalıyor. Bu önceki modellerine göre çok daha yüksek olmakla birlikte Samsung, iki cihazdan toplamda 7 milyon adet üretmeyi hedefliyor.

Her iki cihaza dair şirket tarafından pek bir şey açıklanmadı ancak şirketin cihazları 3 Ağustosta duyurması ve 27 Ağustosta piyasaya sürmesi bekleniyor.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.