Geniş Aile 99. Bölüm Fragmanı izle

Geniş Aile 99. Bölüm Fragmanı izle

Geniş Aile 99. Bölüm Fragmanı izle Geniş Aile 99. Bölüm izle Geniş Aile 99. Bölüm Fragmanı izle Geniş Aile 99. Bölüm izle Geniş Aile Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Geniş Aile 98. Bölüm ÖZETİ; GENİŞ AİLE DE CÜMBÜŞ VAR.KIZLARI ZOR BİR KARAR BEKLİYOR: DÜĞÜNÜ BASAN BABALARI ALEMDAR’IN SÖZÜNÜ MÜ DİNLEYECEKLER, YOKSA KOYU BİLAL VE CEVAHİR İLE EVLİLİĞE EVET Mİ DİYECEKLER?

Alemdar’ın düğünü basması her şeyi alt üst eder. Kızlar babalarını ikna etmeye çalışırlar. Ancak Alemdar nuh der peygamber demez. Kızlarını eğer bu serserilerle evlenirlerse onları işten çıkarıp, kredi kartlarına da el koymak hatta evlatlıktan reddetmek ile tehdit eder.

Düğündeki herkes merakla kızların vereceği kararı beklerler. Mürsel ise sonunda Kuddusi babaya işsiz kaldığını açıklar. Evdeki işsiz erkek nüfusunun artması Kuddusi babayı harekete geçirir. Mahallede devredilmek üzere olan fırına talip olur.

Fırını ucuza kapatan Kuddusi çok sevinir. Mürsel ile Cevahir’i hemen fırında çalıştırmak ister ancak evdeki hesap çarşıya uymaz. Onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Üstelik Ekber de Kirişçioğulları’nın arkasından iş çevirmektedir.

Geniş Aile 99. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.